Fortuna shpartallon Dragonin me 17-1

Futbollistet e Fortunes kanë fituar me lehtësi sfiden e javës se 4-të të kampionatin e liges 8.div Menn me rezultatin 17-1. «Skuadra ime bëri ne lojë te mirë, dhe arritem të shenojm 17 herë. Është nji privilegj të punuar me keta lojtar dhe sot është një ditë e madhe për ne», thekson trajneri i Fortunes Haziz Aasen.

Sante do të prezentojm kush i shenoj gollat dhe foto nga ndeshja.

Mbrenda vikendit do të publikoje nje intervist speciale me mesfushorin e Fortunes, Dardan Tafili. Stay tuned with us!
                           

Reklamer

Om tifozatfortunes

Vend takimi për Tifozat e ekipit Fortuna FK Oslo
Dette innlegget ble publisert i Uncategorized. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

w

Kobler til %s